Polityka zwrotów

Prawo odstąpienia od umowy

 1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie.
 2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
 3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Koszty wysyłki zwrotu ponosi klient.
 4. Sklep nie odbiera zwrotów nadanych za pobraniem oraz przesyłek nadawanych do automatów pocztowych
 5. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.
 6. W terminie 10 dni roboczych od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
 7. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w przypadku zamówienia produktu personalizowanego.
 8. Adres do wysyłki: Ratownik Plus ul. Popiełuszki 11, 64-020 Czempiń.
 9. Formularz zwrotu – do pobrania.

Reklamacje

 1. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien najpierw skontaktować się mailowo bądź telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta (BOK) oraz odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.
 2. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.
 3. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.
 4. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.
 5. Adres do wysyłki: Ratownik Plus ul. Popiełuszki 11, 64-020 Czempiń.
Scroll To Top
 • Menu
 • Kategorie
Close

Koszyk

Close